دسته‌هاسبک زندگی

معرفی محصول؛ زنبیل مینا

زنبیل مینا

زنبیل مینا محصول هایی هستند از فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی مینا که برای تسهیل در خرید و حمل و نقل محصولات درست شده اند.

زنبیل مینا

در لغت نامه دهخدا راجع به واژه زنبیل اینطور گفته شده: زنبیل . [ زَم ْ ] (اِ) بمعنی زنبیر است که چیزها در آن نهند و از جایی به جایی برند. (برهان ). سبد مانندی که از حصیر یا برگهای خرما بافند و بر آن دسته ای نصب کنند و چیزهای خوردنی مانند گوشت وپنیر و جز آن در وی گذاشته حمل و نقل کنند. (ناظم الاطباء) (فرهنگ فارسی معین ). ظرفی است که از حصیر و چوبهای نازک بافند و بر آن دسته نهند و از جایی به جایی برند…

زنبیل مینا
زنبیل مینا

سلامتی هدیه بدهیم

زنبیل های مینا با انگیزه فرهنگ سازی هدیه دادن محصولات سلامتی خلق شد. هدیه دادن نوعی نشانه و ابراز دوست داشتن و اهمیت دادن به طرف مقابل است. همه ما وقتی به دیدن دوست و عزیزی می رویم، سعی می کنیم دست خالی نباشیم و با بردن هدیه علاقه خودمان را به او نشان دهیم. اما دقت کرده اید که معکوس نیت خوبمان، هدایایی که می بریم سرشار از ضرر و موجب از دست رفتن سلامتی عزیزمان است! شیرینی،‌شکلات، آبنبات و … ساده ترین و دم دستی ترین چیزهایی است که ما به عنوان هدیه همراه خود می ‌بریم، غافل از اینکه همراه خود هدیه ای مضر را برای نشان دادن علاقه برای آن عزیز برده ایم.
اما پیشنهاد ما برای هدیه، سلامتی است. زنبیل های هدیه مینا حاوی مواد خوراکی است که هم مصرف روزمره دارد و هم برای سلامتی مفید است.
زنبیل هدیه آرامبخش،‌زنبیل هدیه طعم دهنده، زنبیل هدیه ارده-شیره و عسل،‌ زنبیل هدیه ادویه و … همگی نیت خوب شما برای دادن هدیه به عزیزانتان را دارا هستند. پس چرا شکلات و شیرینی؟! سلامتی هدیه بدهیم.

برای تهیه این محصول کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.